
✈️ Free Standard Shipping Worldwide✈️
| Item Number | 2000146233500261 |
| Brand | LOUIS VUITTON (Louis Vuitton) |
| Product Name | Tambour Street Diver Neon Black Watch |
| Product Name (English) | Tambour Street Diver Neon Black |
| Model Number | QA122Z |
| Material | SS / Rubber |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Rubber |
| Movement | Automatic |
| Weight | 111.6g |
| Case Diameter (H) | Approximately 40mm |
| Case Diameter (W) | Approximately 40mm |
| Dial | Black |
| Guarantee Date | June 2021 |
| Accessories | Box, Guarantee Certificate |
| Warranty Details | Our company's 3-month warranty |
| Condition | SA Rank |
| Reference List Price | 1,072,500 yen |
| Product Description |
| Among Maison's watch collections, the most sporty impression is given by the heavy and edgy 'Tambour Street Diver'. It can be enjoyed with various styles, and is a modern, standout neon black model. |
| Condition of the Product |
| Excellent condition. Skeleton case back. |
| Product # | 2000146233500261 |
|---|
Buy from hundreds of secondhand luxury shops in Japan using one site. No matter what seller you buy from on ZenLuxe, we will authenticate any supported item before shipping it to you. ZenLuxe connects luxury enthusiasts worldwide to Japan’s premier pre-loved market, offering unparalleled selection, convenience and authenticity guarantee on all items.
Free shipping with Japan Post for all items on ZenLuxe. Need it faster? Courier shipping is available as an additional charge option.
Buy with confidence knowing ZenLuxe offers 30 days return and refund. Items supported by Entrupy are verified for free and receive a Certificate of Authenticity before shipping. Authenticity is also backed by a 100% refund if any item is found to be non-authentic.