✈️ Free Standard Shipping Worldwide✈️
| 商品番号 | 2000147233500559 |
| ブランド | HERMES (エルメス) |
| 商品名 | ケリーウォッチ レディース時計 |
| 商品名(英) | Kelly Watch |
| 素 材 | GP/革 |
| ケース素材 | GP |
| ベルト素材 | レザー |
| ムーブメント | クォーツ |
| 重 量 | 36.9g |
| ケース径(H) | 約20mm |
| ケース径(W) | 約20mm |
| 文字盤 | ブルー |
| 付属品 | 箱 |
| 保証内容 | 自社3ヶ月保証 |
| 程 度 | Aランク |
| 参考定価 | 178,200円 |
| 商品説明 |
| 南京錠モチーフが可愛らしい、エルメスのケリーウォッチです。エルメスならではの優美な雰囲気を漂わせたアクセサリー感覚でお使いいただける1本。□Y刻印。 |
| 商品状態 |
| 美品。バンドの状態は良好です。 |
| Product # | 2000147233500559 |
|---|
Buy from hundreds of secondhand luxury shops in Japan using one site. No matter what seller you buy from on ZenLuxe, we will authenticate any supported item before shipping it to you. ZenLuxe connects luxury enthusiasts worldwide to Japan’s premier pre-loved market, offering unparalleled selection, convenience and authenticity guarantee on all items.
Free shipping with Japan Post for all items on ZenLuxe. Need it faster? Courier shipping is available as an additional charge option.
Buy with confidence knowing ZenLuxe offers 30 days return and refund. Items supported by Entrupy are verified for free and receive a Certificate of Authenticity before shipping. Authenticity is also backed by a 100% refund if any item is found to be non-authentic.