
✈️ Free Standard Shipping Worldwide✈️
| Product Rank | Used A RankReturnable |
| New Finish | Un |
| Brand | Staurino |
| Product Name | Dragonfly Motif Pave Diamond |
| Material | 750 Stamp (18K White Gold) |
| Stone Setting | No Stone Setting Stamp (Diamond) |
| Ring Size | - |
| Other Sizes | Approximately 87×52mm Clip Part: Approximately 8.5mm×52mm |
| Model Number | - |
| Weight | Approximately 27.5g |
| Accessories | None |
| Serial/Manufacture | - |
| Condition | Small scratches and light scuffs on metal parts. |
| Comments | If you have any questions, please contact us through 'Questions about the Product'. |
| Stock Holding Store | Omiya West Exit Store |
| Please be sure to check the above information regarding the product rank. Please note that product images are taken with a digital camera, so the color may appear slightly different depending on your PC monitor and internet environment. Thank you for your understanding. |
| Product # | 251222008 |
|---|
Buy from hundreds of secondhand luxury shops in Japan using one site. No matter what seller you buy from on ZenLuxe, we will authenticate any supported item before shipping it to you. ZenLuxe connects luxury enthusiasts worldwide to Japan’s premier pre-loved market, offering unparalleled selection, convenience and authenticity guarantee on all items.
Free shipping with Japan Post for all items on ZenLuxe. Need it faster? Courier shipping is available as an additional charge option.
Buy with confidence knowing ZenLuxe offers 30 days return and refund. Items supported by Entrupy are verified for free and receive a Certificate of Authenticity before shipping. Authenticity is also backed by a 100% refund if any item is found to be non-authentic.