✈️ Free Standard Shipping Worldwide✈️
| Product Number | 2000147233500556 |
| Brand | HERMES (Hermes) |
| Product Name | Kelly Watch Ladies Watch |
| Product Name (English) | Kelly Watch |
| Material | GP/Leather |
| Case Material | GP |
| Belt Material | Leather |
| Movement | Quartz |
| Weight | 36.0g |
| Case Diameter (H) | Approx. 20mm |
| Case Diameter (W) | Approx. 20mm |
| Dial | White |
| Warranty | 3-month in-house warranty |
| Condition | Rank A |
| Reference Price | 178,200 JPY |
| Product Description |
| This is a Hermes Kelly watch with a cute padlock motif. This is a piece that can be used as an accessory, exuding the elegant atmosphere unique to Hermes. □D stamp. |
| Product Condition |
| There is some feeling of use, but the product is clean overall. The band is in good condition. |
| Product # | 2000147233500556 |
|---|
Buy from hundreds of secondhand luxury shops in Japan using one site. No matter what seller you buy from on ZenLuxe, we will authenticate any supported item before shipping it to you. ZenLuxe connects luxury enthusiasts worldwide to Japan’s premier pre-loved market, offering unparalleled selection, convenience and authenticity guarantee on all items.
Free shipping with Japan Post for all items on ZenLuxe. Need it faster? Courier shipping is available as an additional charge option.
Buy with confidence knowing ZenLuxe offers 30 days return and refund. Items supported by Entrupy are verified for free and receive a Certificate of Authenticity before shipping. Authenticity is also backed by a 100% refund if any item is found to be non-authentic.