✈️ Free Standard Shipping Worldwide✈️
| Gift support |
|---|
| 60 equal installments | 13364 JPY |
|---|---|
| 54 equal installments | 14749 JPY |
| 48 equal installments | 16480 JPY |
| 42 equal installments | 18707 JPY |
| 36 equal installments | 20777 JPY |
Women'sWristwatchROLEXColor: Silver toneStainless steelCondition: Rank A
Due to the zoom function, detailed item condition can be confirmed, but there is damage that is not noticeable in reality.
| Product Number | 061207125 |
|---|---|
| Type | Oyster Perpetual 26 Red Grape 176200 Random Serial |
| Material | Case: Stainless steel Band: SS |
| Case Size | Approx. 26mm x 36.3mm |
| Case Thickness | Approx. 10.6mm |
| Wrist Circumference | Approx. 16cm |
| Dial Color | Red Grape |
| Display Type | Analog display |
| Movement | Automatic winding |
| Water Resistance | 100M water resistant |
| Accessories | Box, Rolex card |
| Inspection | Inspected by our company |
| Overhaul History | Not performed by our company. |
| Warranty Period | 3 months |
>> Click here for details on rank/condition table
| Bezel | Scratches / Dents |
|---|---|
| Crown | Dents |
For details on the product's condition, presence of box and accessories, or any other questions, please feel free to call us.
Click here for inquiries (075-641-3988)
| Product # | 061207125 |
|---|
Buy from hundreds of secondhand luxury shops in Japan using one site. No matter what seller you buy from on ZenLuxe, we will authenticate any supported item before shipping it to you. ZenLuxe connects luxury enthusiasts worldwide to Japan’s premier pre-loved market, offering unparalleled selection, convenience and authenticity guarantee on all items.
Free shipping with Japan Post for all items on ZenLuxe. Need it faster? Courier shipping is available as an additional charge option.
Buy with confidence knowing ZenLuxe offers 30 days return and refund. Items supported by Entrupy are verified for free and receive a Certificate of Authenticity before shipping. Authenticity is also backed by a 100% refund if any item is found to be non-authentic.